pühapäev, 5. jaanuar 2014

HEAD UUT AASTAT!

4. jaanuar. 2014

Käisime Pereliidu jõulupeol.
Preikarid (trenni lapsed) tantsisid, Alen Vesiko laulis ka 2 laulu ning tulidki jõuluvanad, kes laulsid ka ühe jõululaulu. Seekord oli lausa 3 jõulumeest kohale tulnud, kuna lapsi oli palju, kes pakke said ;)
Meie peret tahtis esindada Holger ja Marijanne, kuid peale jäi seekord Holger oma salmiga.


Peale seda käisme väiksel shopingul.
Hommikul avastasime, et lapsel pole kingi, mida peokeidi juurde jalga saaks panna. Eelmised olid väikseks jäänud ja isegi ära sai antud.
Eedenis ei leidnud sobilikke kingi, läksime Sepaturule. Sealt siis saime Marijannele uued kingad ja retuusid. Oli vaja kohe poosetada, et pilti issi ka maal näeks.


Nagu Marijanne ikka ütleb,
minu ilus õde Marmeela5. jaanuar.

Ääriselt raske hommik. Ärkasin 8.45, et äratuskella kinni panna. Oih kohutav, tunne oli selline, et ma oleks nagu maani täis, pea oli raske, mitte ei tahtnud teda voodi pealt ülesse tõsta.
Siis kollaseid mõtted ringi veel enne, kui lapsed ärkasid. Nii vaikne oli kodu ...7. jaanuarMarijela enda omad kaetud lihtsalt geeliga10. jaanuar

Enne, kui torditama hakkasin, tegin prooviks ühe käbi


18. jaanuar

Enne olid tal tipid. Kümnest alles oli jäänud 2 tk. Kes tegid sellised talle, ei tea, kuid
Uued ehitasin mina talle geeliga. Pildil värvid pole just eriti erksad, kuid peale on tehtud ilusa pärlmutter roosa ja mati valge akrüülvärviga.Reelika S.19.jaanuar

Tänane Trühvel siis vennanaise sünnapuhul. Kui aus olla ega ma ei tea, kas talle trühvel maitseb, aga meie armastame seda.

Tilluke soojust südamesopist
vargsi Su lillede vahele topin.
Lillede maailma õrnas aroomis,
leiad sa kõik me parimad soovid
Palju õnne Ruth!
0,8 kg


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar